Hírek, aktuális / Álláspályázat

2024-03-01 13:25:08
ÁLLÁSPÁLYÁZAT
KÖRMENDI SZOCIÁLIS SZOLGÁLTATÓ ÉS INFORMÁCIÓS KÖZPONT

pályázatot hirdet Kormánytisztviselői jogviszony (Ktjv.) keretében

gondozó, ápoló

Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): Házi segítségnyújtás keretében segítséget nyújt  ahhoz, hogy az ellátást igénybe vevő fizikai, mentális, szociális szükséglete a kliens saját otthonában életkorának, élethelyzetének és egészségi állapotának megfelelően a meglévő képességeinek fenntartásával, felhasználásával, fejlesztésével biztosított legyen- a szolgálatvezető útmutatásai alapján.

Betöltendő állás szakmacsoportja: szociális és gyámügy

Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Egyéb

Betöltendő állás jogviszonya: Kormánytisztviselői jogviszony (Ktjv.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: Határozatlan, 40 óra, teljes munkaidő (heti 40 óra), Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Körmend

Álláshirdető szervezet bemutatása: A Körmendi Szociális Szolgáltató és Információs Központ integrált szociális intézmény, melynek keretein belül működik a házi segítségnyújtás ellátási forma.

Az önéletrajzot kérjük a zita.korm@t-online.hu e-mail címre megküldeni.

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.): 3 hónap próbaidő

Feltételek, Előnyök
Pályázati feltételek:

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
- Erkölcsi bizonyítvány

Elvárt végzettség/képesítés:
- 4. Érettségi, vagy középfokú szakképesítés vagy szakképesítés-ráépülés felső középfokú részszakképesítés vagy szakképesítés szakma - középfokú szakképzettség szakképesítés speciális készségfejlesztő szakiskolai szakképzettség, Idősek és fogyatékos felnőttek gondozása, szociális gondozó, ápoló

Egyéb pályázati feltétel meghatározása:
- szociális gondozó, ápoló végzettség

     Járművezetői engedély kategória: B

Pályázat elbírálása során előnyt jelent:

- A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Igen
- A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Nem
- A pályázat elbírálása során előnyt jelentő járművezetői engedély kategória: B

Egyéb pályázati előnyök:
- saját gépkocsi

A pályázat elbírálása során előnyt jelentő személyes kompetenciák:

- Döntési képesség (alap)
- Kommunikációs készség (alap)
- Konfliktus-kezelés (alap)
- Együttműködés (alap)

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:
- Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

A pályázat benyújtásának határideje: 2024.03.15. 00:00

A pályázat elbírálásának módja: önéletrajz, személyes elbeszélgetés

A pályázat elbírálásának határideje: 2024.03.21. 00:00

Állás tervezett betöltésének időpontja: 2024.03.25.

Eseménynaptár

Hírek, aktuális

2024-05-03 14:56

Az Őrségi Nemzeti Park Igazgatóság májusi eseményei

a bölényszafaritól a Zöld Pünkösdig, az Őrségtől az AlpokaljáigTovább

2024-05-03 14:42

Nyugdíjba vonul Hollósi Gábor rendőr ezredes

a Körmendi Rendvédelmi Technikum igazgatójaTovább

2024-05-03 13:56

Választási hírek

Újabb jelölteket vettek nyilvántartásba KörmendenTovább

2024-05-03 11:26

Lakossági tájékoztató

vegyszeres gyomirtásTovább

2024-05-03 11:03

A Mesebolt Bábszínház 2024. májusi programtervezete

A műsorváltoztatás jogát fenntartjukTovább

További hírek

Kövessen minket Facebookon is Felhívások Értesítések

Partnereink