Éremeső Gyöngyösön

Danyi Emma, Szekeres Dorka
Hűvös, időnként esős idő fogadta Gyöngyösön az uszonyosúszó diákolimpia országos döntőjének résztvevőit. Körmendről Szekeres Dorka az ELTE Bolyai János Gimnázium színeiben nagyon szép versenyzéssel amatőr országos bajnoki címet nyert 50 méteres uszonyos gyorsúszásban és 50 méteres uszonyos pillangóúszásban, míg a 100 méteres távon uszonyos gyorsban bronzérmet szerzett. Danyi Emma, a csákánydoroszlói Csaba József Általános Iskola tanulója korosztályában mindhárom számban a dobogó harmadik fokára állhatott fel.