Hírek, aktuális / Álláshirdetés

2022-05-19 14:56:20
ÁLLÁSHIRDETÉS

A Körmendi Közös Önkormányzati Hivatal PORTÁS munkaköri feladatok ellátására kollégát keres.

Főbb feladatok:
Portaszolgálat ellátása a Körmendi Közös Önkormányzati Hivatal székhelyén (Körmend, Szabadság tér 7.), ennek keretében
− az épületbe történő ki- és belépés koordinálása,
− az épületben működő szervezetekhez érkező ügyfelek fogadása, tájékoztatása, útbaigazítása;
− telefonok fogadása, tájékoztatás adása az ügyintézés helyéről és idejéről, az ügyintézők elérhetőségéről.

A feladatot teljes munkaidőben (heti 40 órában) hivatali időben kell ellátni, azonban a munkáltatói jogkör gyakorlója eseti jelleggel ettől eltérő munkavégzést is megállapíthat.

Hivatali időn kívüli időpontban tartandó esküvő vagy egyéb rendezvény esetén – az anyakönyvvezetővel vagy a rendezvény szervezőjével egyeztetett időpontban– a portás nyitja és zárja az épületet, valamint az esküvő vagy rendezvény ideje alatt portaszolgálatot teljesít.

Álláshoz tartozó elvárások:
− magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet;
− megbízhatóság, önállóság, jó kommunikációs képesség, határozottság.

Előnyt jelent:
̶ hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat;
̶ személy- és vagyonőr (biztonsági őr) vizsga.

Jelentkezni fényképes önéletrajz, valamint a képesítést igazoló okiratok másolatának benyújtásával lehet 2022. június 3. 12.00 óráig.

Jelentkezés benyújtható személyesen vagy postai úton a Hivatal címére (9900 Körmend, Szabadság tér 7.) – borítékon kérjük feltüntetni: „portás munkakör”, vagy elektronikus úton a kormend@kormend.hu e-mail címre.

További információk:
A munkakör az elbírálást követően azonnal betölthető. A foglalkoztatás határozatlan idejű, munkajogviszony keretében történik. Bérezés megegyezés szerint. További információ a 94/592-924 vagy 94/592-929 telefonszámokon vagy a kormend@kormend.hu e-mail címen kérhető.

Eseménynaptár

Hírek, aktuális

2024-04-19 08:13

Ülésezik Körmend Város Önkormányzatának Képviselő-testülete

2024. április 25-én (csütörtökön) 8.00. órai kezdettelTovább

2024-04-18 16:59

A jáki Szent György-templom megáldása

2024. április 21-énTovább

2024-04-18 16:20

Kosárlabda Diákolimpia Országos Elődöntője Körmenden

Továbbjutott az Olcsai csapataTovább

2024-04-18 15:56

Áramszüneti tájékoztató

Új fogyasztó bekötéseTovább

2024-04-18 10:42

Szavalóverseny a Költészet Napja alkalmából

Nevezési határidő: április 22.Tovább

További hírek

Kövessen minket Facebookon is Felhívások Értesítések

Partnereink