
A Körmendi Rendvédelmi Technikumban az iskola rendszerű nappali tagozatos szakképzésben résztvevő osztályok tanulói részére,
2026. június 12-én (pénteken) 10:00 órai kezdettel, a
Technikum díszudvarán kerül sor a
kibocsátó ünnepség
megtartásra.
A rendezvény programja a következő:
09:30-tól Vendégek fogadása
09:55-től Ünnepség
- Csapatzászló bevonulása
- Vendégek elfoglalják helyüket
- Elöljáró fogadása
- Himnusz, majd elöljáró, tanulók és vendégek köszöntése Tiszthelyettesi fogadalomtétel
- Elöljárói beszéd
- Tanulói válaszbeszéd
- Elismerések átadása
- Szózat, elöljáró elköszönése
- Díszmenet
Az ünnepség meghívott vendégei, a végzős tanulóink állományilletékes vármegyei rendőrfőkapitányai.
Az ünnepség elöljárója dr. Pozsgai Zsolt r. vezérőrnagy, rendőrségi főtanácsos, személyügyi országos rendőrfőkapitány-helyettes lesz.