Ferencz Csaba visszavonul
A Kristóf László Sportcsarnokban tartott sajtótájékoztatón jelentette be Ferencz Csaba, hogy a 2026. május 23-án szombaton a bajnokság utolsó mérkőzésén „szögre” akasztja a cipőjét, befejezi az aktív pályafutását.
Elmondta, hogy nehezen hozta meg ezt a döntést, mely már 3 éve érlelődött benne. A 41. születésnapjához közeledve 25 éves pályafutást hagy maga mögött. Tervei szerint a csapat mellett folytathatja a munkát, aminek nagyon örül. Büszke arra, hogy az elmúlt 25 évet itt tölthette, több mint 800 mérkőzésen lépett pályára. A válogatott mezt 114-szer húzhatta magára és eredményesen járult hozzá a válogatott sikereihez.