sortáv
sortáv
sport
oldal 1/61
(megjelnített találat: 1 - 40 --> 2403)
oldal (1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [>] [>>]
 

Érmek Mattersburgból

Érmek Mattersburgból Egy burgenlandi város Mattersburg adott otthont a kick-box Junior Challenge elnevezésű nemzetközi versenynek. Az idén öt ország Ausztria, Németország, Horvátország, Szlovénia, és Magyarország versenyzői mérték össze tudásukat. A körmendi Castrum Sec-Dinamica Se három

Labdarúgó eredmények

Kőszegi FC - Körmendi FC Körmendi Téglagyári SE - Rábahidvég KSK Tutitextil-Körmend VSE - Viszák KSE

Bajnok a Körmendi FC U-16-os csapata!

179 rúgott gól! (11 kapott!) Veretlenül banokok! Egy bajnoki cím már zsebben!

Hétvége sportja

NBI elődöntő 2. mérkőzés Labdarúgás Megyei I. osztály Kőszegi FC - Körmendi FC 2017. május 28. 17:30 - Rábahidvég KSK 2017. május 27.

Világkupa Budapesten

VILÁGKUPA BUDAPESTEN Kick-light szabályrendszerben nagyobb sikert tudott elérni, ott a döntőbe jutásért kapott ki ukrán ellenfelétől, és így a dobogó harmadik fokára állhatott fel bronzéremmel a nyakában. Felnőtt korcsoportban Hegedűs Marcell

Labdarúgó eredmények

Körmendi FC - Rum KSC Bajánsenye SE - Körmendi Téglagyári SE

Bronzérmes a Körmendi DMTE

Körmendi DMTE - Tapolca VSE Körmend: Balogh Krisztina-Török Eszter(3), Adorján Kinga(8), Faragó Luca(8/2), Szabó Alexandra(3), Németh Anita(3), Kikós Kitti(3/2). Csere:Anek Janka-Cser Kitti, Bokor Kinga(2), Benedek Ágnes(5), Szalai Lili, Horváth Diána.

Labdarúgó eredmények

Labdarúgás Körmendi Téglagyári SE - Viszák KSE

Hétvége sportja

Labdarúgás 2017. május 14. 17:30 Vép VSE - Körmendi FC Megyei II. osztály körmendi csoport Körmendi Téglagyári SE - Viszák KSE

Veszprémben nem ment

Veszprém Egyetemi SC - Körmendi DMTE Veszprém, Stadion sportcsarnok 30 fő. JT:Horváth Gergő,Horváth Kristóf.  Körmend: Anek Janka-Török Eszter(3), Faragó Luca(3), Adorján Kinga(6), Szabó Alexandra, Németh Anita, Kikskós Kitti(6). Csere: Bokor Kinga(1), Benedek Ágnes(3), Cser Kitti(1), Horváth Diána, Szalai Lili.  Az

Labdarúgó eredmények

Labdarúgás Megyei I. osztály Nádasd KSE - Körmendi FC 1-6 (0-3) Viszák KSE - Körmendi Téglagyári SE 2-3 (2-2)

Labdarúgó eredmények

25. forduló Megyei II. osztály körmendi csoport Körmendi Téglagyári SE - Tutitextil-Körmend VSE 3-2 (1-0)

Bebiztosították a harmadik helyet a tabellán

Körmendi DMTE - Sárvári Kinizsi SE Körmend: Anek Janka-Török Eszter(5), Adorján Kinga(6), Szabó Alexandra(1), Németh Anita, Faragó Luca(2), Kiskós Kitti(4/3). Csere: Balogh Krisztina-Bokor Kinga, Lakatos Ramóna, Benedek Ágnes, Cser Kitti(1), Horváth Diána, Őri

Hétvége sportja

2017. április 30. vasárnap 18:00 Falco KC Szombathely - Egis Körmend Kézilabda NBII észak-nyugat 25. forduló 2017. április 29. 17:00 Uraiújfalu SE - Körmendi FC Megyei II. osztály körmendi csoport Körmendi Téglagyári

Egy harmadik helyezés a világkupáról

2017.04.21-23 Egy harmadik helyezés! Ez a világkupa már a második legnagyobb verseny Közép-Európában, több mint kétezer indulójával.

Labdarúgó eredmények

24. forduló Megyei II. osztály körmendi csoport Tutitextil-Körmend VSE - Őriszentpéter SE 1-0 (1-0)

Szoros mérkőzés vége vereség

VKLSE Győr-Körmendi DMTE Körmend: Balogh Krisztina-Török Eszter(3), Adorján Kinga(1), Szabó Alexandra(3), Lakatos Ramóna, Faragó Luca(2), Kiskós Kitti(7/4). Csere: Anek Janka-Németh Anita, Bokor Kinga(1), Benedek Ágnes(2), Cser Kitti(3), Horváth Diána, Őri Tünde, Szalai Lili.

Hétvége sportja

2017. április 23. 13:00 VKLSE Győr - Körmendi DMTE 24. forduló 2017. április 22. 17:00 Körmendi FC - Celldömölki VSE 2017. április 22. 17:00 Tutitextil-Körmend VSE - Őriszentpéter SE

Labdarúgó eredmények

22. forduló Megyei II. osztály körmendi csoport Tutitextil-Körmend VSE - Ivánci KSK 8-0 (-0 Csákánydoroszlói KSE - Körmendi Téglagyári SE

Hétvége sportja

2017. április 16. 18:00 Egis Körmend - Alba Fehérvár Labdarúgás Megyei I. osztály Megyei II. osztály körmendi csoport

I. Restart Extreme Tűzoltó TV Torony Futás Zalaegerszegen

Megújult,

Labdarúgó eredények

Megyei I. osztály Körmendi FC -Shott Lukácsháza SE 3-0 (2-0) Körmendi Téglagyári SE - Őriszentpéter SE 2-2 (1-1)

A lényeg a győzelem!

Körmendi DMTE - Győri ETO KC III. Jó iramban kezdődött az összecsapás, felváltva estek a találatok. A győriek a folytatásban is rendszeresen betaláltak, mi viszont kihagytuk a helyzeteinket, így a 8.

A hétvége sportja

Kosárlabda NB I A Egis Körmend - Zalakerámia ZTE KK 2017. április 1. 18:00 20. forduló 2017. április 2. 15:30 2017. április 1. 15:30

Szasza emléktorna

április 01. szombat  14.00 AGORA-MMIK SZASZA  EMLÉKTORNA Az emléktornán a  Kismesterek Tornája a 15 év alatti korosztály egyköteles összetett versenye, melyben Szasza világbajnoki ezüstérmes volt Sidney-ben.

Labdarúgó eredmények

20. forduló Körmendi FC - Király SZE Megyei II. osztály körmendi csoport 0-11 (0-6) Futball Klub Szakonyfalu - Körmendi Téglagyári SE

Döntetlent játszott a Körmendi DMTE

Körmendi DMTE - Bajnok DSE Nemesvámos Körmend:  Anek Janka-Török Eszter(2), Adorján Kinga(6), Faragó Luca(2), Szabó Alexandra(3), Németh Anita, Kiskós Kitti(9/6). Csere: Balogh Krisztina-Cser Kitti, Bokor Kinga, Benedek Ágnes, Lakatos Ramóna(2), Horváth Diána, Szalai Lili,

Labdarúgó eredények

19. forduló Körmendi FC - Rábapatyi KSK Megyei II. osztály körmendi csoport 0-4 (0-2) Körmendi Téglagyári SE - Szarvaskend SE

Nádasd Kupa U-11

Labdarúgó eredmények

18. forduló 19. forduló Rábahidvég KSK - Körmendi Téglagyári SE 1-7 (0-4)

Győrben is nyertek

SZESE Győr - Körmendi DMTE Körmend:Anek Janka-Török Eszter(7), Faragó Luca(5), Adorján Kinga(6), Szabó Alexandra(1), Kiskós Kitti(7/4), Cser Kitti(2). Csere: Balogh Krisztina-Németh Anita, Benedek Ágnes(3), Bokor Kinga(1), Lakatos Ramóna, Őri Tünde, Szalai

A hétvége sportja

2017. március 11. 18:00 Egis Körmend - Jászberényi KSE Kézilabda 2017. március 12. 17:00 SZESE Győr - Körmendi DMTE Labdarúgás Megyei I. osztály 2017. március 12. 14:30 Viszák SE -

Labdarúgó eredmények

Megyei I. osztály Körmendi FC - Répcelaki SE 1-0 (1-0) Megyei II. osztály körmendi csoport Tutitextil-Körmend VSE - Rábatótfalui SE 5-1 (3-0)

Győzött a Bük

Kézilabda NBII Észak-Nyugat 23-19 (14-8) Körmend: Anek Janka-Török Eszter(4), Adorján Kinga(3), Farago Luca(1), Szabo Alexandra 1, Kiskós Kitti(9/5), Cser Kitti(1). Támadásban és védekezésben is jól kezdtük a mérkőzést, de csak a 7. percig(3-4).

A Körmendi FC nyerte az utánpótlás tornát

A Körmendi FC nyerte a Nádadon megrendezett U-9-es labdarúgó utánpótlás tornát.

Hétvége sportja

2017. március 4. 16:00 MAFC - Egis Körmend NBII Észak-Nyugat Labdarúgás Megyei I. osztály Megyei II. osztály körmendi csoport 2017. március 5. 14:30 Körmendi Téglagyári SE - Bajánsenye SE 14.

Gyalogtúra és terepfutás

Második alkalommal került kiírásra a "Sáfárhegyi terepfutó verseny", melynek útvonala a település környéki erdőkön és dombokon át

Vereség az SZKKA-tól

SZKKA - Körmend DMTE (14-12)

A hétvégén folytatódik a bajnokság, most mi vagyunk célkeresztben

Nehéz szezon vár ránk! Most mi vagyunk célkeresztben az előző etap jó teljesítménye miatt, amit nehéz lesz megismételni, de törekszünk rá! Oláh Sándor A forduló mérkőzései: 18:00 Celldömölki VSE -

Körmendi FC Utánpótlás Labdarúgó Torna

 
oldal (1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [>] [>>]