Hírek, aktuális / Állásajánlat

2019-10-01 18:21:41

Legyél Telekommunikációs tanácsadó és értékesítő a Magyar Telekom hivatalos Partnerénél!

Új kollégából vezető értékesítő? Nálunk lehetséges! Építsd a karriered a Telekom hivatalos Partnerénél értékesítő munkatársként! #ilovemyjob #szeretemamunkám #lifegoals #életcélom

Üzlet, helyszín: Telekom Partner üzlet Körmend, Rákóczi u. 15.

Az alábbi feladatokban számítunk rád:
  • Élményt nyújtó ügyfélkiszolgálás, a Telekom termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
  • Konzultatív, ügyfél igényeire szabott tanácsadás
  • Eszközök, online szolgáltatások bemutatása az ügyfeleknek
  • Panaszok, reklamációk kezelése
Téged keresünk, ha:
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Kiválóak kommunikációs és problémamegoldó készségeid
  • Fontos számodra az ügyfélközpontúság
  • Eredményorientált és dinamikus vagy
  • Érdeklődsz és nyitott vagy a technológiai újdonságok iránt
  • Precízen végzed a munkád és nem riadsz vissza kihívásoktól
Előnnyel indulsz a pályázók között, ha:
  • Magabiztosan beszélsz angol vagy német nyelven
  • Van üzletkötői vagy értékesítési területen szerzett tapasztalatod
Miért jó velünk dolgozni?
  • Fiatalos, lendületes csapat tagja lehetsz
  • Teljesítményorientált, versenyképes jövedelemre tehetsz szert
  • Lehetőséget adunk a legújabb készülékek, szolgáltatások kipróbálására
  • Folyamatos támogatást és képzést kínálunk, hogy a legjobb lehess!

Várunk Téged is a Telekom profi értékesítői között!!
Küldd el fényképes önéletrajzodat a​ harmat.eva@partner.telekom.hu e-mail címre.
Jelentkezési határidő: 2019. október 15. (kedd)

Eseménynaptár

Hírek, aktuális

2024-04-19 13:40

Így tekerd körbe a Földet egy nap alatt!

Április 20-21-énTovább

2024-04-19 10:08

Meghívó

főzőversenyreTovább

2024-04-19 09:54

Ébresztő Körmend

Idén is felkeltjük...Tovább

2024-04-19 08:13

Ülésezik Körmend Város Önkormányzatának Képviselő-testülete

2024. április 25-én (csütörtökön) 8.00. órai kezdettelTovább

2024-04-18 16:59

A jáki Szent György-templom megáldása

2024. április 21-énTovább

További hírek

Kövessen minket Facebookon is Felhívások Értesítések

Partnereink