X. Körmend és Kistérsége Nyílt Farsang Kupa sorsolása
BUTI TIBOR EMLÉKTORNA
2020. január 25. (szombat)
Körmend, Rendészeti Szakgimnázium sportcsarnoka
Csoportbeosztás
A CSOPORT C CSOPORT
- Katafa Öregfiúk 1. Kofi Kocsma
- Szarvaskend U-19 2. Horváth Ranch Kft.
- Autó Egyed Bt. Vasalja 3. Ivánci KSK
- Rács SE 4. MIND1
B CSOPORT D CSOPORT
- Szarvaskend 1. Nagymizdó
- Legia Körmend 2. Vasalja
- Nádasd 3. Hegyháthodász
- Gasztony 4. Traiding Team
Sorsolás
1. |
8.00 - 8.20 |
KATAFA ÖREGFIÚK - SZARVASKEND U-19 |
: |
2. |
8.25 - 8.45 |
AUTÓ EGYED BT. - RÁCS SE |
: |
3. |
8.50 – 9.10 |
SZARVASKEND - LEGIA KÖRMEND |
: |
4. |
9.15 - 9.35 |
NÁDASD - GASZTONY |
: |
5. |
9.40 - 10.00 |
KATAFA ÖREGFIÚK - AUTÓ EGYED BT. |
: |
6. |
10.05 - 10.25 |
SZARVASKEND U-19 - RÁCS SE |
: |
7. |
10.30 - 10.50 |
SZARVASKEND - NÁDASD |
: |
8. |
10.55 - 11.15 |
LEGIA KÖRMEND - GASZTONY |
: |
9. |
11.20 - 11.40 |
KATAFA ÖREGFIÚK - RÁCS SE |
: |
10. |
11.45 - 12.05 |
SZARVASKEND U-19 - AUTÓ EGYED BT. |
: |
11. |
12.10 - 12.30 |
SZARVASKEND - GASZTONY |
: |
12. |
12.35 - 12.55 |
LEGIA KÖRMEND - NÁDASD |
: |
13. |
13.00 - 13.20 |
KOFI KOCSMA - HORVÁTH RANCH KFT. |
: |
14. |
13.25 - 13.45 |
IVÁNCI KSK - MIND1 |
: |
15. |
13.50 - 14.10 |
NAGYMIZDÓ - VASALJA |
: |
16. |
14.15 - 14.35 |
HEGYHÁTHODÁSZ - TRAIDING TEAM |
: |
17. |
14.40 – 15.00 |
KOFI KOCSMA - IVÁNCI KSK |
: |
18. |
15.05 - 15.25 |
HORVÁTH RANCH KFT. - MIND1 |
: |
19. |
15.30 - 15.50 |
NAGYMIZDÓ - HEGYHÁTHODÁSZ |
: |
20. |
15.55 - 16.15 |
VASALJA - TRAIDING TEAM |
: |
21. |
16.20 - 16.40 |
KOFI KOCSMA - MIND1 |
: |
22. |
16.45 - 17.05 |
HORVÁTH RANCH KFT. - IVÁNCI KSK |
: |
23. |
17.10 - 17.30 |
NAGYMIZDÓ - TRAIDING TEAM |
: |
24. |
17.35 - 17.55 |
VASALJA - HEGYHÁTHODÁSZ |
: |
X. Körmend és Kistérsége Nyílt Farsang Kupa sorsolása
BUTI TIBOR EMLÉKTORNA
2020. január 26. (vasárnap)
Körmend, Rendészeti Szakgimnázium sportcsarnoka
1. |
8.00 - 8.20 |
A3 – C3 |
: |
2. |
8.25 - 8.45 |
A4 – C4 |
: |
3. |
8.50 - 9.10 |
B3 – D3 |
: |
4. |
9.15 - 9.35 |
B4 – D4 |
: |
5. |
9.40 - 10.00 |
A3 – C4 |
: |
6. |
10.05 - 10.25 |
A4 – C3 |
: |
7. |
10.30 - 10.50 |
B3 – D4 |
: |
8. |
10.55 - 11.15 |
B4 – D3 |
: |
9. |
11.20 - 11.40 |
VIGASZ KUPA 1. ELŐDÖNTŐ |
: |
10. |
11.45 - 12.05 |
VIGASZ KUPA 2. ELŐDÖNTŐ |
: |
11. |
12.10 - 12.30 |
A1 – C1 |
: |
12. |
12.35 - 12.55 |
A2 – C2 |
: |
13. |
13.00 - 13.20 |
B1 – D1 |
: |
14. |
13.25 - 13.45 |
B2 – D2 |
: |
15. |
13.50 - 14.10 |
A1 – C2 |
: |
16. |
14.15 - 14.35 |
A2 – C1 |
: |
17. |
14.40 - 15.00 |
B1 – D2 |
: |
18. |
15.05 - 15.25 |
B2 – D1 |
: |
19. |
15.30 - 15.50 |
VIGASZ KUPA 3. HELYÉRT |
: |
20. |
15.55 - 16.15 |
FARSANG KUPA 1. ELŐDÖNTŐ |
: |
21. |
16.20 - 16.40 |
FARSANG KUPA 2. ELŐDÖNTŐ |
: |
22. |
16.45 - 17.05 |
VIGASZ KUPA DÖNTŐ |
: |
23. |
17.10 - 17.30 |
FARSANG KUPA 3. HELYÉRT |
: |
24. |
17.35 - 17.55 |
FARSANG KUPA DÖNTŐ |
: |
|
18.00 |
ÜNNEPÉLYES EREDMÉNYHIRDETÉS |
|
Minden érdeklődő sportbarátot szeretettel várunk a rendezvényre!
A tornán részt vevő csapatoknak sportszerű mérkőzéseket, sikeres szereplést kívánunk!
BELÉPÉS A SPORTCSARNOKBA A KANDÓ K. UTCÁBÓL LEHETSÉGES.
Egyéb információ: 06-30/9978-319
K ö r m e n d, 2020. január 21.
Vörös Zsolt Tompa Róbert
Versenybizottság elnöke Versenybizottság titkára