Hírek, aktuális / IX. Körmend és Kistérsége Nyílt Farsang Kupa sorsolása

2019-01-30 11:24:07
IX. Körmend és Kistérsége Nyílt Farsang Kupa sorsolása
BUTI TIBOR EMLÉKTORNA
2019. február 02. (szombat)
Körmend, Rendészeti Szakgimnázium sportcsarnoka

 
 
1. 8.00 - 8.20 Katafa Öregfiúk - Gasztony :
2. 8.25 - 8.45 ULME – Kofi Kocsma :
3. 8.50 – 9.10 S-EL Egyházasrádóc – Ivánci KSK :
4. 9.15 - 9.35 Autó Egyed Bt. Vasalja – Rács SE :
5. 9.40 - 10.00 Katafa Öregfiúk - ULME :
6. 10.05 - 10.25 Gasztony - Kofi Kocsma :
7. 10.30 - 10.50 S-EL Egyházasrádóc - Autó Egyed Bt. Vasalja :
8. 10.55 - 11.15 Ivánci KSK - Rács SE :
9. 11.20 - 11.40 Katafa Öregfiúk - Kofi Kocsma :
10. 11.45 - 12.05 Gasztony - ULME :
11. 12.10 - 12.30 S-EL Egyházasrádóc - Rács SE :
12. 12.35 - 12.55 Ivánci KSK - Autó Egyed Bt. Vasalja :
13. 13.00 - 13.20 Szarvaskend – Traiding Team :
14. 13.25 - 13.45 Horváth Ranch Kft. – Szentpéterfa U-18 :
15. 13.50 - 14.10 Nagymizdó - PSGT :
16. 14.15 - 14.35 HSE Vasalja - Hegyháthodász :
17. 14.40 – 15.00 Szarvaskend - Horváth Ranch Kft. :
18. 15.05 - 15.25 Traiding Team - Szentpéterfa U-18 :
19. 15.30 - 15.50 Nagymizdó - HSE Vasalja :
20. 15.55 - 16.15 PSGT - Hegyháthodász :
21. 16.20 - 16.40 Szarvaskend - Szentpéterfa U-18 :
22. 16.45 - 17.05 Traiding Team - Horváth Ranch Kft. :
23. 17.10 - 17.30 PSGT - HSE Vasalja :
24. 17.35 - 17.55 Nagymizdó - Hegyháthodász :

I X. Körmend és Kistérsége Nyílt Farsang Kupa sorsolása
BUTI TIBOR EMLÉKTORNA
2019. február 03. (vasárnap)
Körmend,Rendészeti Szakgimnázium sportcsarnoka

 
1. 8.00 - 8.20 A3 – C3 :
2. 8.25 - 8.45 A4 – C4 :
3. 8.50 - 9.10 B3 – D3 :
4. 9.15 - 9.35 B4 – D4 :
5. 9.40 - 10.00 A3 – C4 :
6. 10.05 - 10.25 A4 – C3 :
7. 10.30 - 10.50 B3 – D4 :
8. 10.55 - 11.15 B4 – D3 :
9. 11.20 - 11.40 VIGASZ KUPA 1. ELŐDÖNTŐ :
10. 11.45 - 12.05 VIGASZ KUPA 2. ELŐDÖNTŐ :
11. 12.10 - 12.30 A1 – C1 :
12. 12.35 - 12.55 A2 – C2 :
13. 13.00 - 13.20 B1 – D1 :
14. 13.25 - 13.45 B2 – D2 :
15. 13.50 - 14.10 A1 – C2 :
16. 14.15 - 14.35 A2 – C1 :
17. 14.40 - 15.00 B1 – D2 :
18. 15.05 - 15.25 B2 – D1 :
19. 15.30 - 15.50 VIGASZ KUPA 3. HELYÉRT :
20. 15.55 - 16.15 FARSANG KUPA 1. ELŐDÖNTŐ :
21. 16.20 - 16.40 FARSANG KUPA 2. ELŐDÖNTŐ :
22. 16.45 - 17.05 VIGASZ KUPA DÖNTŐ :
23. 17.10 - 17.30 FARSANG KUPA 3. HELYÉRT :
24. 17.35 - 17.55 FARSANG KUPA DÖNTŐ :

 
18.00 ÜNNEPÉLYES EREDMÉNYHIRDETÉS
 





Minden érdeklődő sportbarátot szeretettel várunk a rendezvényre!
A tornán részt vevő csapatoknak sportszerű mérkőzéseket, sikeres szereplést kívánunk!


BELÉPÉS A SPORTCSARNOKBA A KANDÓ K. UTCÁBÓL LEHETSÉGES.




Egyéb információ: 06-30/9978-319

 
K ö r m e n d, 2019. január 30.

 
Vörös Zsolt                           Tompa Róbert   
Versenybizottság elnöke       Versenybizottság titkára sk. sk.


 IX. Körmend és Kistérsége Nyílt Farsang Kupa – BUTI TIBOR emléktorna
csoportbeosztása

2019. február 02-03. (szombat-vasárnap)
Körmend, Rendészeti Szakgimnázium csarnoka

 
                                                     A CSOPORT                                   C CSOPORT
                                                 1. Katafa Öregfiúk                          1. Szarvaskend
                                                 2. Gasztony                                    2. Traiding Team
                                                 3. ULME                                         3. Horváth Ranch Kft.
                                                 4. Kofi Kocsma                               4. Szentpéterfa U-18

                                                      B CSOPORT                                  D CSOPORT
                                                  1. S-EL Egyházasrádóc                 1. Nagymizdó
                                                  2. Ivánci KSK                                2. PSGT
                                                  3. Autó Egyed Bt. Vasalja             3. HSE Vasalja
                                                  4. Rács SE                                     4. Hegyháthodász







 

 

Eseménynaptár

Hírek, aktuális

2019-09-23 05:03

KÉSz előadás

2019. október 15-énTovább

2019-09-23 04:28

Jess Robin jubileumi koncert

Batthyány kastélyTovább

2019-09-22 20:54

Labdarúgó eredmények

Labdarúgó eredmények Megyei I-II-III.Tovább

2019-09-22 10:33

XVI. Őrségi Tökfesztivál

Szeptember 27-29.Tovább

További hírek

Kövessen minket Facebookon is Felhívások Értesítések

Partnereink