Az Egis Körmend alapszakasz mérkőzéseinek tervezete:
Mivel a FIBA EC csoportellenfelek még nem ismertek, így az idegenbeli mérkőzések időpontjai változhatnak. Ezek pedig hatással lehetnek a bajnoki alapszakasz mérkőzéseinek időpontjaira is. A hazai klubok képviselőivel egyeztetett időpontok jelen pillanatban a következők, kezdési időpontot csak ott írtunk, ahol az nem 18 óra.
1. 2019. szeptember 28. szombat Egis Körmend—OSE Lions
2. 2019. október 4. péntek Sopron KC—Egis Körmend 19:00
3. 2019. október 12. szombat Egis Körmend—Szolnoki Olajbányász
4. 2019. október 19. szombat Atomerőmű SE—Egis Körmend
FIBA EC 1. forduló, október 23. (?) szerda KERA/BAKK – Egis Körmend
FIBA EC 2. forduló, október 30. szerda 18.00 Egis Körmend – PRIS/WARS/NIZH
5. 2019. október 26. szombat Pécsi VSK-VEOLIA—Egis Körmend
6. 2019. november 2. szombat Egis Körmend—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK
FIBA EC 3. forduló, november 06. szerda 18.00 Egis Körmend – Tartu/Kataja
7. 2019. november 8. péntek KTE-Duna Aszfalt—Egis Körmend
FIBA EC 4. forduló, november 13. szerda 18.00 Egis Körmend - KERA/BAKK
8. 2019. november 16. szombat Egis Körmend—Alba Fehérvár
FIBA EC 5. forduló, november 20.(?) PRIS/WARS/NIZH – Egis Körmend
9. 2019. november 23. szombat Egis Körmend - Jászberényi KSE
FIBA EC 6. forduló, november 27. (?) Tartu/Kataja – Egis Körmend
12. 2019. december 07. szombat Zalakerámia ZTE KK—Egis Körmend
10. 2019. december 14. szombat Egis Körmend—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
11. 2019. december 21. szombat Egis Körmend—DEAC
13. 2019. december 29. vasárnap Egis Körmend—Kaposvári KK
14. 2020. január 4. szombat OSE Lions—Egis Körmend
15. 2020. január 11. szombat Egis Körmend—Sopron KC
16. 2020. január 18. szombat Szolnoki Olajbányász—Egis Körmend
17. 2020. január 25. szombat Egis Körmend—Atomerőmű SE
18. 2020. február 1. szombat Egis Körmend—Pécsi VSK-VEOLIA
19. 2020. február 7. péntek Naturtex-SZTE-SZEDEÁK — Egis Körmend
20. 2020. március 7. szombat Egis Körmend—KTE-Duna Aszfalt
21. 2020. március 11. szerda Alba Fehérvár—Egis Körmend
22. 2020. március 14. szombat Jászberényi KSE – Egis Körmend
23. 2020. március 18. szerda Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Egis Körmend 18:30
24. 2020. március 21. szombat DEAC—Egis Körmend
25. 2020. március 25. szerda Egis Körmend—Zalakerámia ZTE KK
26. 2020. március 28. szombat Kaposvári KK—Egis Körmend