Körmendi DMTE - Sárvárfürdő Kinizsi SE
23-29 (11-12)

Körmend, Rendészeti sportcsarnok,70 fő.
JT: Lábadi János, Sipos József.

Körmend: Anek Janka-Török Eszter(1), Mannhertz Vanda(2), Adorján Kinga(2), Benedek Ágnes(3), Kiskós Kitti(7/2), Cser Kitti(2).
Csere: Bokor Kinga(1), Horváth Diána(4), Herczeg Kata(1), Szalai Lili, Bartik Janka, Zsiga Réka, Varga Korinna.

Az 5.percig mentek csak fej-fej mellett a csapatok,innen a Sárvár indításokkal bosszulta meg a technikai hibáinkat így komoly előnyre tett szert(10.perc 7-3).Ezt a hátrányt még sikerült lefaragnunk és a félidő végéig közel tudtunk maradni a vendégekhez.
A következő játékrész első 10 percében aztán eldőlt a mérkőzés,a kinizsisek egy 9-2-es futással komoly előnyt építettek és erre már nem volt válaszunk(40.perc 13-21) Még volt ugyan egy jó periódusunk,de megszorítani már nem tudtuk az ellenfelet.Gratulálunk a Sárvárnak,jobbak voltak!
Sokat kell dolgoznunk,hogy a nézők ne ilyen meccseket lássanak!

Junior:Körmendi DMTE-Sárvárfürdő Kinizsi SE 26-14 (11-4)