Hírek, aktuális / 54. Savaria Nemzetközi Táncverseny

2019-06-02 09:18:36
54. Savaria Nemzetközi Táncverseny
2019. június 1.
AGORA – Művelődési és Sportház
 
WDSF Open Junior II Standard eredménye:
1.       Luca Teodor BUTNARU – Julia Denisa BIDINICA (Románia)
2.       KOHON Patrik – GÁL Dalma (Magyarország)
3.       ANTAL Krisztián – PROZLIK Melinda Lenke (Magyarország)
4.       KOVÁCS Ádám – FALUDI Eliza (Magyarország)
5.       Vid STEINFELSER – Zara AVSEC (Szlovénia)
6.       PUSCH Kevin – ALBERT Emma (Magyarország)



WDSF Open Junior II Latin eredménye:
1.       KOHON Patrik – GÁL Dalma (Magyarország)
2.       ANTAL Krisztián – PROZLIK Melinda Lenke (Magyarország)
3.       Vid STEINFELSER – Zara AVSEC (Szlovénia)
4.       KOLOZSVÁRY Mátyás – BALOGH Adél Emese (Magyarország)
5.       Steven ALOISIO – Lidia VIDAL GONZALEZ (Spanyolország)
6.       TUBOLY Zsombor – SALAMON Sára (Magyarország)



WDSF Youth Open Latin eredménye:
1.       Cosmin LUPOAIE – Anna-Daria-Mitzura PENTIUC (Románia)
2.       Dominik SIPOS – Mariia RIABUSHKINA (Szlovákia)
3.       Ian VARGAS – Sheyla JIMENEZ (Spanyolország)
4.       Mirko TAMANTINI – Giada SINCERI (Olaszország)
5.       Zan STAJAN – Ana STAJAN (Szlovénia)
6.       KOLOZSVÁRY Mátyás – BALOGH Adél Emese (Magyarország)
 
WDSF Youth Open Standard eredménye:
1.       Cosmin LUPOAIE – Anna-Daria-Mitzura PENTIUC (Románia)
2.       Luca Teodor BUTNARU – Julia Denisa BIDINICA (Románia)
3.       Ian VARGAS – Sheyla JIMENEZ (Spanyolország)
4.       Dominik SIPOS – Mariia RIABUSHKINA (Szlovákia)
5.       Filip DEAK – Julia PABST (Szlovákia)
6.       RISCHAK Balázs – DAJKA Csenge (Magyarország)


WDSF World Championship Ten Dance Senior I eredménye:
1.       Erik HEYDEN – Julia LUCKOW (Németország)
2.       Sorin Dimitru SIMON – Florentina CONSTANTINESCU (Románia)
3.       Yevgen DMITRENKO – Mery LENZ (Argentína)
4.       Ruben VICIANA LOPEZ  – Eva MOYA (Spanyolország)
5.       SZÁNTHÓ Péter – JUHÁSZ-SZÁNTHÓ Szilvia (Magyarország)
6.       Duarte SOUSA – Elisabete PERA
 
WDSF World Open Latin eredménye:
1.       Ionut Alexandru MICULESCU – Andra PACURAR (Románia)
2.       Maxim ELFIMOV – Evgenia CHURIKOVA (Oroszország)
3.       George SUTU – Tereza FLOROVA (Csehország)
4.       Eric TESTA – Federica BREZZO (Olaszország)
5.       Tomas GAL – Sabina KARASKOVA (Csehország)
6.       Ivan KOROTCHENKO – Julia SKOROVAROVA (Oroszország)


 

Eseménynaptár

Hírek, aktuális

2019-11-12 16:14

AGORA–Savaria Filmszínház műsora

2019. november 14-20.Tovább

2019-11-12 06:04

Ne várj 72 órát!

az eltűnt gyerekek mielőbbi megkerüléséértTovább

2019-11-12 06:00

Jótékonysági bál

MeghívóTovább

2019-11-11 22:16

Közös megegyezés

Sabáli Balázs távozikTovább

2019-11-11 16:32

II. Nádudvari Gasztro Kupa

következhet a Mikulás KupaTovább

További hírek

Kövessen minket Facebookon is Felhívások Értesítések

Partnereink