sortáv

Óvodás díjazott a megyei rajzversenyen

droszler | 2017. március 27 11:13:29 | körmendi hírek |
Megyei rajzversenyen a Dr. Batthyányné Coreth Mária Óvodánkból egy díjazott és több kiállított alkotás született, gratulálunk a résztvevőknek!

Nagy örömünkre az Óperenciás Meseillusztrációs Rajzpályázaton - ami egy megyei szintű rajzverseny - óvodánkat egy díjazott és egy plusz kiállított alkotásával Simon Dávid örvendeztette meg a Vackor csoportból.A legnívósabb eredmény természetesen a "díjazott"  kategória, de kiváló, és nagyon dicséretes eredmény a kiállított is, mivel 950 alkotásból csupán 280 került be a tárlatra... 
Ezen a rajzversenyen az óvodától egészen a középiskoláig alkotások tekinthetők meg, kategóriánként (pld. óvodások az egynek számít) 2-3 alkotást díjaznak.

A versenyre 25 gyermeki alkotással pályázott óvodánk, ebből kiállításra érdemesnek ítélték meg Simon Dávid plusz egy alkotását (Vackor csoport), illetve Kadlovics Lia Jázmin, Kadlovics Benjamin (Napocska csoport) és Gallen Jázmin (Falovacska csoport) munkáit.

A kiállítás 2017. április 15-ig megtekinthető Szombathelyen az AGORA Művelődési és Sportházban.

Szívből gratulálunk az alkotóknak, családjaiknak és felkészítő pedagógusaiknak!

Fasching Anikó